WBA залишила в силі результат бою Усик - Дюбуа / фото Piotr Duszczyk / boxingphotos.pl

Всесвітня боксерська асоціація (WBA) поставила крапку в суперечках навколо поєдинку Олександра Усика проти Даніеля Дюбуа

Нагадаємо, представники британського боксера подали апеляцію у надії оскаржити результат бою і визнати його недійсним. 

WBA розглянула апеляцію британця і постановила, що результат чемпіонського бою залишається в силі. В організації не знайшли ніяких доказів того, що суддя допустив помилку в п'ятому раунді поєдинку. 

Відео дня

"Після ретельного вивчення матеріалів апеляції, всіх документів і доказів, представлених як апелянтом, так і відповідачем, комітет постановив, що доказів апелянта недостатньо для скасування результату поєдинку Усик - Дюбуа. Це рішення щодо бою не буде скасовано.

Комітет прийшов до висновку, що жодна з представлених відеозаписів не містить переконливих доказів того, що рішення рефері з приводу удару нижче пояса було неправильним", - йдеться в заяві WBA.

Нагадаємо, Олександр Усик нокаутував Даніеля Дюбуа в дев'ятому раунді і захистив чемпіонські титули WBO, WBA, IBO і IBF в суперважкій вазі.

У п'ятому раунді цього поєдинку стався резонансний епізод - Дюбуа завдав Усику удару нижче пояса, після чого українець впав на канвас рингу і деякий час не міг піднятися. Суддя не став відраховувати нокдаун, а дав українському боксеру кілька хвилин на відновлення.

Після бою промоутер Дюбуа заявив, що у його клієнта вкрали перемогу. Британський боксер також заявив, що його удар не порушував правил, зазначивши, що над цим ударом він працював дуже довго. У зв'язку з цим в команді Даніеля вимагали анулювати результат бою з Усиком.

Вас також можуть зацікавити новини: