Анастасія Меркушина / фото biathlon.com.ua

У п'ятницю, 27 січня, у швейцарському Ленцерхайді в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбувся жіночий спринт.

Переможницею гонки стала представниця України Анастасія Меркушина, яка ідеально відстрілялася на обох вогневих рубежах.

Віце-чемпіонкою Європи з одним промахом в пасиві стала представниця Швеції Тільда Йоханссон. Бронзову медаль завоювала Ванесса Хінц з Німеччини.

Що стосується інших українок, то Анна Кривонос з одним промахом посіла 22 місце, Юлія Джима з трьома незакритими мішенями показала 39-й результат. Любов Кип'яченкова та Олена Білосюк не потрапили до топ-50.

55. Олена Білосюк (1+2) +2:14,8

Варто відзначити, що це друга перемога для Меркушиної на дорослому рівні, раніше вона вигравала спринт на Кубку IBU в Ріднау.

Медаль Анастасії Меркушиної стала третьою для України на нинішньому чемпіонаті Європи. Раніше Юлія Джима завоювала срібло в жіночій індивідуальній гонці, після чого Антон Дудченко виграв срібло у чоловічій індивідуальній гонці.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з біатлону пройде з 23 по 29 січня. У програмі континентальної першості будуть чоловічі і жіночі індивідуальні гонки, спринти і гонки переслідування, сінгл-мікст і класична змішана естафета.