Футболісти Динамо / фото ФК Динамо Київ

У п'ятницю, 28 квітня, відбувся поєдинок 23-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Металіст" грав проти "Динамо".

Гра проходила на стадіоні "Авангард" в Ужгороді і завершилася з рахунком 1:3 на користь київського клубу.

Перший тайм команди зіграли без забитих голів.

У дебюті другого тайму харківський клуб залишився в меншості - на 49-й хвилині пряму червону картку отримав Юрій Романюк за зрив потенційно гольової атаки.

Перший гол у грі був забитий на 70-й хвилині - фантастичним ударом з дальньої дистанції відзначився Олександр Сирота. На 75-й хвилині футболісти "Динамо" подвоїли свою перевагу - з передачі Кабаєва забив Ванат.

На 81-й хвилині "Металіст" скористався грубою помилкою Попова і скоротив розрив у рахунку - гол забив Максим Прядун.

У компенсований час Костянтин Вівчаренко забив третій гол "Динамо" в цій грі, встановивши фінальний рахунок на табло.

"Металіст" - "Динамо" - 1:3

Голи: Прядун, 81 - Сирота, 70, Ванат, 75, Вівчаренко, 90+1

"Металіст": Єрмолов, Романюк, Паті, Порох, Коррал, Картушов. Ралюченко, Демченко, Чайковський (Бойчук, 46, Наумець, 72), Панасенко (Багачанський, 60), Прядун

"Динамо": Нещерет, Вівчаренко, Сидорчук, Ванат (Рамірес, 78), Андрієвський, Тимчик, Дячук (Попов, 78), Буяльский, Сирота, Беніто (Діалло, 78), Волошин (Кабаєв, 46)

Відзначимо, що ця гра стала дебютом для Олександра Шовковського на посаді головного тренера "Динамо". Легендарний екс-воротар "біло-синіх" тимчасово очолив київський клуб, поки Мірча Луческу знаходиться на лікарняному

Завдяки перемозі в цій грі "Динамо" набрало 44 очки і займає четверту позицію в турнірній таблиці УПЛ. "Металіст" з 19 балами залишається на 15-й сходинці.

У наступному турі УПЛ "Динамо" зіграє проти "Ворскли" (4 травня), а "Металіст" зустрінеться з "Дніпром-1" (3 травня).