Олександр і Катерина Усик / фото instagram.com/usykkate1

На початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну окупанти зайняли будинок знаменитого українського боксера Олександра Усика у Ворзелі (Київська область). 

Дружина спортсмена в інтерв'ю порталу "Чемпіон" розповіла, що після вигнання армії РФ вони з чоловіком вирішили поселити в цьому будинку одну з сімей, яка постраждала від агресорів. Катерина Усик також повідомила, що окупанти вкрали з їхнього будинку бойлер і намагалися вкрасти генератор.

"Будинок у Ворзелі - це окрема історія. Цей будинок перетерпів орків! І це, звичайно, значно погіршило його стан. З нашого будинку орки вкрали бойлер. Генератор залишився дивом - орки його витягли, але їм не вистачило мізків в голові його включити. Подумали, що він зламався і залишили, коли бігли звідти.

Відео дня

Зараз там живе українська родина з маленькою дитиною, яка через війну втратила своє житло - у їхню багатоповерхівку в Ірпені влучив снаряд. Глава сім'ї спочатку займався відновленням нашого будинку, а потім ми з Санею надали його родині можливість поки пожити там", - розповіла Катерина Усик.

Нагадаємо, сім'я українського боксера проживала у Ворзелі під Києвом до початку війни.

Раніше УНІАН повідомляв, що Олександр Усик відреагував на розстріл росіянами беззбройного українського воїна. Також спортсмен написав вірш і присвятив його загиблому герою України. 

Вас також можуть зацікавити новини: