Українська збірна з шашок перемогла росіян \ фото УНІАН

Чоловіча збірна України посіла перше місце на командному чемпіонаті світу з шашок-64 у форматі швидкої гри.

За українську команду виступали Юрій Анікєєв (Харків), Фелікс Шепель (Дніпро) і Денис Шкатула (Вінниця).

Участь у змаганні брали одразу 5 російських збірних, сформованих за принципом поділу країни на федеральні округи: Росія має таке право як провідна країна в цьому виді спорту.

Українці обійшли одразу п'ять збірних: три російські команди вони обіграли (5:1, 5:1, 4:2), ще з двома збірними зіграли внічию (3:3, 3:3). Відтак Україна здобула перше місце з 16 очками з 18.

Жіноча збірна України, за яку виступали Олена Коротка і Юлія Макаренкова, в цьому ж виді програми на ЧС-2021 (швидка гра) завоювала срібні медалі, отримавши 9 очок з 12 і поступившись росіянам, передає Sport.ua

Змагання проходили в турецькому регіоні Каппадокія. Повідомляється, що тут же 21 серпня у чоловіків і жінок відбудеться командний турнір ЧС-2021 форматі бліц-гри.