Ярослава Магучіх обіймалася з Марією Ласіцкене / фото REUTERS

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх прокоментувала своє фото з суперницею з Росії, через яке розгорівся скандал.

У коментарі виданню "Страна" спортсменка підкреслила, що в її діях не було ніякого політичного підтексту:

"Після змагань всі традиційно привітали одна одну, і в цьому не було якоїсь моєї політичної позиції".

Спортсменка нагадала, що з 2017 року представляє Україну на міжнародних змаганнях і підіймає український прапор, а також відповіла своїм критикам:

"У нас свобода слова, тому я вдячна всім, хто мене підтримує і розуміє. Також хочу подякувати тим, хто мене критикує - це такий досвід для мене, який зробить мене сильнішою".

Пізніше з'явився більш розгорнутий коментар Магучіх, в якому вона, в тому числі наголосила, що не заперечує війну між Україною і Росією.

Читайте також"Біосміття і колабораціонізм": Фаріон розкритикувала олімпійську медалістку Магучіх за фото з росіянкою (відео)

Скандал навколо Магучіх і Ласіцкене

  • 19-річна легкоатлетка Ярослава Магучіх стала бронзовим призером Олімпіади в Токіо зі стрибків у висоту.
  • Згодом в мережі з'явилися фото, на яких Українка позує з російською атлеткою Марією Ласіцкене відразу після змагань. Магучіх тримала в руках прапор України, а росіянка - прапор Олімпійського комітету Росії.
  • У Міністерстві оборони України прокоментували обійми Магучіх з росіянкою. За словами заступника Міністра оборони України Ганни Маляр спортсмени, які представляють Україну на міжнародних змаганнях, повинні розуміти, що йде російсько-українська війна, і це накладає певні обмеження і відповідальність.
  • Також заступник глави Міноборони підтвердила, що бронзовий призер Олімпійських ігор в Токіо Магучіх дійсно є молодшим лейтенантом Збройних сил України. До складу української збірної увійшли 60 армійських спортсменів.
  • Олімпійський чемпіон Жан Беленюк висловив свою думку про критику на адресу Магучіх. Він підкреслив, що виступає проти "цькування 19-річної дитини".
  • Також Магучіх підтримав каратист Станіслав Горуна.