Аннамарі Данча не подолала кваліфікацію / фото REUTERS

На зимовій Олімпіаді у Пекіні завершився черговий ігровий день.

Українці брали участь в змаганнях з біатлону, у фігурному катанні, санному спорті та гірськолижному спорті.

Фігурист Іван Шмуратко зміг відібратися в довільну програму, яка пройде 10 лютого.

Аннамарі Данча припинила свої виступи, адже не змогла показати потрібний результат для виходу в 1/8 фіналу у змаганнях із паралельного гігантського слалому.

Наш гірськолижник Іван Ковбаснюк виступив у супергіганті. Іван фінішував 32-м з 47-и учасників. Зазначимо, що 13 гірськолижників вибули з дистанції навіть не діставшись до фінішу.

У біатлоні пройшла чоловіча індивідуальна гонка, де в України було аж 4 представники. Найкращим став Дмитро Підручний, але це всього лише 18-а позиція, на превеликий жаль.

У лижних гонках справи ще гірші. Жоден представник України не вийшов до основного раунду змагань.

Руслан Перехода показав 46-й результат, Олексій Красовський - 64-й. В жіночому турнірі Марина Анцибор стала 54-ю, Вікторія Олех - 69-ю, а Валентина Камінська - 70-ю.

У санному спорті наші санкарки Юліана Туницька та Олена Стецьків виступили у третій спробі. Результат наступний: Туницька фінішувала 21-ю, а Стецьків одразу за нею. Обоє припинили боротьбу та покинули олімпійські змагання.

Олімпіада-2022: що потрібно знати

• Загалом буде розіграно 109 комплектів медалей у 15 видах спорту. Україну представлять 45 спортсменів у 12 дисциплінах.
  • Результати українців за 7 лютого тут.

Україна на зимових Олімпійських іграх: головне

• Всього за роки незалежності Україна здобула на зимових Іграх 8 медалей: 3 золоті, 1 срібну та 4 бронзові.
  • У 2002 і 2010 роках збірна поверталася зі змагань без нагород.
  • На минулій Олімпіаді у нас була тільки одна нагорода - "золото" в лижній акробатиці від Олександра Абраменка.