Юлія Джима / фото REUTERS

У четвер, 12 січня, на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у німецькому Рупольдінгу, завершилася жіноча індивідуальна гонка на 15 км.

Найкращий результат показала представниця Італії Ліза Віттоцці, яка не допустила жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах. Другий результат з такою ж точною стрільбою показала француженка Лу Жанмонно, яка поступилася переможниці 39 секунд. Третьою до фінішу прийшла ще одна представниця Франції - Жюлія Сімон.

Збірну України в цій гонці представляли четверо біатлоністок: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Анна Кривонос і Любов Кіпьяченкова.

Відзначимо, що Дар'я Блашко, яка повинна була стартувати під 45-м номером, пропустила цю гонку.

Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима, яка з двома штрафними хвилинами фінішувала 20-ю.

Кубок світу. П'ятий етап. Індивідуальна гонка (15 км)