У четвер, 13 квітня, відбулися перші матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. Відразу кілька результатів стали сенсаційними.

Найбільш несподіваною стала нічия на "Олд Траффорд". "Манчестер Юнайтед" у першому таймі відзначився у воротах "Севільї" двічі завдяки дублю Забітцера, але наприкінці зустрічі "манкуніанці" оформили два автоголи. В тому числі один із них на рахунку капітана Гаррі Магвайра. У підсумку команди зіграли з рахунком 2:2.

"Феєнорд", котрий вибив "Шахтар" в 1/8 Ліги Європи, вдома переміг італійську "Рому". Один гол нідерландського колективу на початку другого тайму вирішив долю матчу.

Ще однією командою із топових європейських чемпіонатів, котра вчора не змогла здобути перемогу, став "Баєр" Леверкузен. Німецький колектив на останніх хвилинах вигриз нічию проти бельгійського "Рояль Уніон".

Натомість італійський "Ювентус" все ж таки здобув мінімальну перемогу над португальським "Спортінгом". Тут, як і у матчі "Феєнорд" – "Рома", все вирішив один гол у другому таймі.

Результати перших матчів 1/4 фіналу Ліги Європи

"Феєнорд" – "Рома" 1:0

Гол: Віффер 53

"Баєр" – "Роял Уніон" 1:1

Голи: Вірц 82 – Боніфейс 51

"Манчестер Юнайтед" – "Севілья" 2:2

Голи: Забітцер 14, 21 – Маласія 84 (авт.), Магвайр 90+2 (авт.)

"Ювентус" – "Спортінг" 1:0

Гол: Гатті 73

Матчі-відповіді 1/4 фіналу ЛЄ відбудуться 20 квітня. Усі вони заплановані на 22:00 за київським часом.

Відзначимо, що чинним переможцем Ліги Європи є "Айнтрахт" Франкфурт. У минулому сезоні німецька команда у фіналі перемогла "Рейнджерс" у серії післяматчевих пенальті.

Вирішальний матч цього розіграшу Ліги Європи відбудеться 31 травня у Будапешті на стадіоні "Ференц Пушкаш Арена".