Санду побажала удачі Україні на Євро / Колаж УНІАН / Скриншоти

Збірна України з футболу перемогла Молдову в заключному товариському матчі перед цьогорічним чемпіонатом Європи.

Поєдинок проходив на стадіоні "Зімбру" у Кишиневі. Він закінчився рахунком 0:4. Роман Яремчук забив перший гол вже на другій хвилині, інші три - Віктор Циганков (43 хвилина), Артем Довбик (49 хвилина) та Георгій Судаков (54 хвилина).

На матчі була присутня і президентка Молдови Майя Санду. Вона вийшла до українських футболістів та побажала їм успіхів на Євро-2024.

"Із задоволенням дивилася сьогодні ввечері товариський матч між Молдовою та Україною в Кишиневі. Хороші моменти спортивної майстерності обох команд! Щастя Україні на Євро-2024", - написала вона у мікроблозі X.

Євро-2024: останні новини

Як відомо, чемпіонат Європи стартує в Мюнхені вже у п'ятницю, 14 червня. На груповому етапі турніру щодня проходитимуть від двох до чотирьох ігор. Він має завершитися у неділю, 14 липня, на стадіоні Olympiastadion в Берліні.