Два голи Мессі здобули перемогу "Інтеру Маямі" / фото REUTERS

Аргентинський нападник Ліонель Мессі двома голами у ворота "Орландо Сіті" допоміг "Інтеру Маямі" перемогти в 1/16 фіналу Кубку північноамериканських ліг.

Аргентинець Ліонель Мессі, іспанський півзахисник Серхіо Бускетс, а також український центральний захисник Сергій Кривцов грали в цій зустрічі з перших хвилин. При цьому українець відіграв весь поєдинок. Пізніше, на 64 хвилині, до них долучився й іспанський фланговий захисник Хорді Альба.

Аргентинець відкрив рахунок вже на 7 хвилині ударом після закидання до штрафного майданчика від Роберта Тейлора. Проте Сезар Араху з "Орландо Сіті" доволі швидко відновив рівновагу.

Наступний гол в складі "Інтера" забив Мартінес з пенальті. А на 72 хвилині Мессі із меж штрафного влучно пробив у кут після пасу Мартінеса.

"Інтер Маямі" - "Орландо Сіті" – 3:1

Голи: Мессі, 7, 72, Мартінес, 51, (пенальті) - Араухо, 17

"Інтер Маямі" - "Атланта Юнайтед"

Як повідомляв УНІАН, у ніч на 26 липня в США відбувся поєдинок другого туру турніру Кубок ліг-2023, в якому "Інтер Маямі" приймав на своєму полі "Атланту Юнайтед". Гра завершилася розгромною перемогою господарів поля з рахунком 4:0.