Футболісти Дніпра-1 / фото СК Дніпро-1

У четвер, 15 вересня, в рамках другого туру групового турніру Ліги конференцій УЄФА "Дніпро-1" грав проти кіпрського клубу "Аполлон"

Зустріч проходила на стадіоні "ГСП" в Нікосії і завершилася тріумфом українського клубу.

Обслуговувала цей матч угорська бригада арбітрів. Головний суддя - Адам Фаркаш. Асистенти - Болаж Серт і Пітер Карай. Четвертий суддя - Бенце Чонко.

Футболісти "Дніпра-1" відкрили рахунок у грі на 11-й хвилині. Валентин Рубчинський записав гол собі в актив після передачі Артема Довбика. Потім, на 26-й хвилині підопічні Олександра Кучера подвоїли свою перевагу. Цього разу з передачі Рубчинського забив вже сам Довбик. Під завісу першого тайму, на 45-й хвилині, Артем Довбик оформив дубль, відзначившись з передачі бусанелло.

У другому таймі "Аполлону" вдалося скоротити відставання в рахунку. На 58-й хвилині забив Піттас.

"Аполлон" - "Дніпро-1" - 1:3

Голи: Піттас, 58 - Рубчинський, 11, Довбик, 26, 45

"Аполлон": Йованович, Панайоту (Кабрал, 9), Пейберн (Йостен, 46), Роберж, Алісамі, Кіріаку, Коль, Шахар, Ба (Онженда, 20), Хаммас (Шполярич, 46), Піттас

"Дніпро-1": Макс Валеф, Адамюк, Сваток, Сарапій, Бузанелло, Рубчинський (Балулі, 84), Бабенко, Гуцуляк (Танчик, 83), Піхальонок (Горбунов, 89), Амаш (Назаренко, 84), Довбик (Когут, 89)

Попередження: Кіріаку, Піттас, Сарапій - Адамюк, Бабенко, Сарапій

Додамо, що в іншому матчі цієї групи нідерландський "АЗ Алкмаар" обіграв "Вадуц" (4:1).

Нагадаємо, в першому турі "Дніпро-1" грав проти нідерландського клубу "АЗ Алкмаар". Поєдинок завершився мінімальною перемогою нідерландського клубу з рахунком 1:0. "Аполлон" у стартовому турі Ліги конференцій зіграв внічию проти "Вадуца" (0:0).

Таким чином, після двох турів у "Дніпра-1" 3 набраних очки. Команда Олександра Кучера йде на другій позиції в групі Е. Перше місце займає "АЗ" з 6 балами. По одному очку у "Вадуца" і "Аполлона".