Сергій Стаховський

Новим амбасадором проєкту "Спортивний фронт", який група 1+1 media запустила від початку повномасштабної війни, став Сергій Стаховський — експерша ракетка України та боєць Національної гвардії України. Ініціатива реалізується медіагрупою за підтримки Міністерства закордонних справ України, а також видання Tribuna.com. 

У символічному відеоролику кількаразовий володар титулів ATP закликав міжнародне спортивне ком’юніті підтримати Україну та не допускати росіян і білорусів  до всеможливих змагань, зокрема Олімпійських ігор. Також Сергій розповів про доленосне для себе рішення, яке без сумніву прийняв після початку великої війни. Відео доступне до перегляду та поширення українськоюанглійськоюфранцузькоюнімецькоюіталійською й іспанською мовами.

"Як і для сотень українських спортсменів, для мене вибір був очевидним – змагатися за перемогу рідної країни на передовій. Замість тенісного корту – окопи. Замість ракетки в руках – зброя. Замість Вімблдону – найгарячіша точка, незламний Бахмут. 

Натомість російські та білоруські спортсмени підтримують агресію росії проти України. Замовчують та продовжують змагатись у нейтральному статусі. Таку можливість їм надають ATP та WTA. Це ганебне рішення.  

А МОК узагалі розглядає допуск цих спортсменів до Олімпіади під нейтральним прапором. Проте ми усі знаємо, що він заплямований українською кров’ю", – йдеться у відео. 

До того ж у своїх соціальних мережах Сергій Стаховський закликав користувачів поширювати тематичні публікації із хештегами кампанії — #BoycottRussianSport, #TurnOffRussia, #StandWithUkraine, #StopWar, #russiaisateroriststate, наголошуючи на тому, що терористам не місце у спорті. 

Відеоролик доступний до перегляду та поширення у соціальних мережах групи 1+1 media, YouTube-каналах 1+1 та ТСН. Також соціальна кампанія транслюється в межах телемарафону "Єдині новини". 

Серед майданчиків 1+1 media, які також залучені до проєкту — "Сніданок з 1+1", "Профутбол Digital", FootballHub, "Про спорт", ТСН.ua, УНІАН, Главред, офіційний сайт телеканалу 1+1 та багато інших ресурсів. 

Нагадаємо, що напередодні конгресу МОК (28-30 березня) група 1+1 media спільно з Міністерством закордонних справ України закликали комітет не допускати російських і білоруських спортсменів до Олімпійських ігор 2024 року. У тематичному відеозверненні 1+1 media та МЗС залучили представників спортивного ком’юніті, які в різний час підкорювали олімпійські вершини та здобували відзнаки на змаганнях світового рівня. Повна версія відео доступна українською, англійською, французькою, німецькою, італійською та іспанською мовами. 

Довідка 

У червні група 1+1 media спільно з Андрієм Шевченком, найкращим футболістом Європи 2004 року, головним тренером національної збірної України (2016-2021 рр), легендарним спортсменом, якого знають в усьому світі, та героєм України, запустили проєкт "Спортивний фронт". Це масштабна комунікаційна кампанія, а також серія ініціатив, відеороликів та акцій, покликаних привернути увагу міжнародного спортивного комʼюніті до війни в Україні. У мережі вже доступні дев’ять, відеороликів, героями яких стали сам Андрій Шевченко, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая, бронзова призерка Олімпійських ігор Ганна Різатдінова, бронзовий призер Олімпійських ігор Станіслав Горуна, легендарний голкіпер Олександр Шовковський, олімпійський чемпіон і срібний призер Олімпійських ігор 2016 Олег Верняєв, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан, олімпійський чемпіон Жан Беленюк, абсолютна олімпійська чемпіонка Олімпійських ігор 1996 року Лілія Подкопаєва, експерша ракетка України Сергій Стаховський. Проєкт реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ України, а також видання Tribuna.com.