Дмитро Підручний / фото REUTERS

У суботу, 12 лютого, на зимових Олімпійських іграх-2022 в Пекіні завершився чоловічий спринт.

Переможцем гонки став норвезький біатлоніст Йоханнес Бо. Срібну медаль завоював француз Кентен Фійон Майє. Трійку призерів замкнув ще один норвежець - Тар'єй Бо.

Трійка призерів чоловічого спринту / фото REUTERS

Україну в чоловічому спринті представляли чотири біатлоністи: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Відразу двом українцям вдалося забігти в топ-15. Дмитро Підручний і Артем Прима не закрили по одній мішені на стрільбі стоячи і зайняли відповідно 13 і 15 місця.

Дудченко і Цимбал не впоралися з першим вогневим кордоном: Антон заробив два кола штрафу і в підсумку замкнув топ-60, забравши останню путівку в персьют, а Богдан виклопотав 450 зайвих метрів дистанції і завершив виступ в особистих гонках Олімпіади.