Вікторія Мотричко завоювала золоту медаль / фото Федерація шашок України

В італійському Кьянчано-Терме завершився чемпіонат Європи з шашок-100. Україна завоювала на цих змаганнях дві золоті медалі.

У чоловіків Юрій Анікєєв виграв золото в бліці.

Український гросмейстер набрав 14 очок і в боротьбі за перше місце випередив Яна Грондекайка з Нідерландів.

Бронзова медаль у ще одного українця - Артема Іванова.

У жінок золоту нагороду завоювала Вікторія Мотричко. Вона стала найкращою у швидкій грі.

Мотричко набрала 14 очок, випередивши росіянку Мартену Ноговіцину (13 очок) і Ольгу Федорович з Білорусі (13).

Крім того, українка Ольга Балтажи завоювала срібну медаль у бліці, а Юрій Анікєєв став бронзовим призером у швидкій грі.

Також українці досягли успіху в командних змаганнях. Вікторія Мотричко та Ольга Балтажи завоювали срібло в командному чемпіонаті Європи з рапіду. А чоловіки (Юрій Анікєєв, Артем Іванов та Іван Антоненко) у цій дисципліні стали другими.