Юлія Джима / фото REUTERS

У п'ятницю, 10 лютого, на чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в німецькому Оберхофі, завершилася жіноча спринтерська гонка з двома вогневими рубежами.

Перемогу в гонці здобула Деніз Германн-Вік з Німеччини. У боротьбі за золото німецька спортсменка на 2,2 секунди випередила представницю Швеції Ханну Еберг.

Бронзову нагороду завоювала ще одна представниця Швеції Лінн Персон. Всі медалістки стріляли без промахів.

Україну в жіночому спринті представили чотири спортсменки: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Олена Білосюк і Дар'я Блашко.

Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима, з одним колом штрафу вона фінішувала 29-ю.

Серед чотирьох українок тільки одна відстрілялася чисто, але навіть це не допомогло Дар'ї Блажко увійти хоча б до топ-80.

84. Дар'я Блашко (0 + 0) + 4: 00,7

У суботу, 11 лютого, ЧС-2023 з біатлону продовжиться чоловічою спринтерською гонкою. Початок - о 15:30 за київським часом.

Нагадаємо, ЧС-2023 з біатлону проходить з 8 по 19 лютого в німецькому Оберхофі. У програму змагань увійшли змішана естафета, спринти, гонки переслідування, індивідуальні гонки, сингл-мікст, естафети і мас-старти.