Дмитро Підручний / фото REUTERS

У середу, 8 лютого, в Оберхофі (Німеччина) змішаною естафетою стартував чемпіонат світу з біатлону-2023.

Чемпіонами світу стали біатлоністи збірної Норвегії, друге місце зайняли італійці, а замкнули трійку призерів французи.

Збірна України фінішувала на 10-му місці. "Синьо-жовті" використали всього сім додаткових патронів.

Україну в гонці представили: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дмитро Підручний і Антон Дудченко.

10. Україна (0+7) +2:45,3

Чемпіонат світу з біатлону продовжиться жіночим спринтом на 7,5 км. Гонка запланована на 10 лютого. Початок - о 15:30 за київським часом.

Нагадаємо, ЧС-2023 з біатлону проходить з 8 по 19 лютого в німецькому Оберхофі.

У програму змагань увійшли змішана естафета, спринти, гонки переслідування, індивідуальні гонки, сингл-мікст, естафети і мас-старти.

Чемпіонат світу стане головним стартом біатлонного сезону-2022/23. Після нього змагання Кубка світу відновляться 2-5 березня сьомим етапом сезону в Нове-Мєсто (Чехія).