Олімпійська призерка Білодід розповіла, чому плакала після змагань

Українська дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року Дар’я Білодід зізналася, що отримувала нагороду зі сльозами на очах від розчарування, бо все життя мріяла про золото.

Про це вона розповіла під час святкового заходу, який був організований за підтримки групи "Метінвест" з нагоди 30-ї річниці створення Національного олімпійського комітету.

"У 2020 році пройшли мої перші Олімпійські ігри. Я все своє життя мріяла про золоту медаль. На жаль, мені не вдалося цього зробити в цей раз. Так склалися обставини, це був дуже складний для мене рік, але я хочу сказати з впевненістю, що я буду робити все можливе, щоб на наступній Олімпіаді зробити так, щоб моя мрія здійснилася" , - розповіла Білодід.

Відео дня

Читайте також30 найбільших досягнень України у спорті за 30 років незалежностіСпортсменка додала, що плакала і коли виходила боротися за бронзу, і під час нагородження

"У ті моменти я не розуміла, що ця медаль дуже для мене цінна і важлива. Але зараз я розумію, що я би собі не пробачила, якби здалася і програла бронзу. Я дуже щаслива, що ця медаль у мене є", - зазначила Білодід.

Як повідомляв УНІАН, у 2019 року в італійському Генуї відбувся 15-й напівмарафон, головним спонсором якого виступила Група "Метінвест". У забігу брали участь більше 8 000 людей, в тому числі співробітники "Метінвесту" з України. У десятку кращих спортсменів увійшов оператор машини безперервного лиття заготовок на "Азовсталі" Олександр Хлобистов.

Довідка УНІАН. Група "Метінвест" - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, яка є найбільшим в Україні виробником сталі.

Основні акціонери "Метінвесту" - група українського бізнесмена Ріната Ахметова СКМ (71,24%) і група "Смарт-Холдинг" Вадима Новинського (23,76%).