Кубок світу з біатлону: результати жіночої гонки переслідування в Рупольдінгу

Переможницею гонки стала норвежка Марте Ройселанд.

У неділю, 16 січня, в німецькому Рупольдінгу пройшла жіноча гонка переслідування в рамках шостого етапу Кубка світу.

Переможницею гонки стала лідер загального заліку Кубка світу Марте Ройселанд. Норвежка провела ідеальну гонку, закривши всі 20 мішеней, і просто не залишила суперницям шансів.

Переможниця спринту Ельвіра Еберг з двома промахами стала другою, а пройку призерів замкнула ще одна шведка Ханна Еберг.

Лідер збірної України Юлія Джима фінішувала 24-ю, у Ірини Петренко 33-а підсумкова позиція, а Валя Семеренко не стартувала.

Біатлон. Кубок світу, 6-й етап. Рупольдинг (Німеччина). Жінки, гонка переслідування. 10 км

DNS.  Валя Семеренко.

• У загальному заліку у чоловіків лідирують французи Кентен Фійон-Майє (521 очко) і Емільєн Жаклен (449). Топ-3 замикає швед Себастьян Самуельссон (448).
  • У жінок в трійку лідерів входять норвежка Марте Олсбю Ройселанд (651 очок), шведка Ельвіра Еберг (563) і білоруска Динара Алімбекова (499).
  • В України найкращий результат у загальному заліку у Дмитра Підручного (147 очок і 31-е місце) і у Юлії Джими (147 очок і 30-а позиція).