Антон Дудченко фінішував на 56-й позиції / фото biathlon.com.ua

У неділю, 26 листопада, завершилася чоловіча індивідуальна гонка на першому етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді (Швеція).

Переможцем гонки став німецький біатлоніст Роман Реєс. Він випередив партнера по команді Юстуса Штрелова і іменитого норвежця Йоханнеса Бо.

Україну в цій гонці представляли Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Богдан Цимбал, Денис Насико та Антон Дудченко. З п'ятірки українців в очки пробився тільки Артем Тищенко, який фінішував на 38-му місці з однією штрафною хвилиною.

56. Антон Дудченко (Україна) (2+0+0+1) +4:46,6

Нагадаємо, перший етап Кубка світу в Естерсунді стартував 25 листопада класичною змішаною естафетою. Перемогу в ній здобула збірна Франції.

Напередодні в Естерсунді відбулася жіноча індивідуальна гонка, яку виграла представниця Італії Ліза Віттоцці. Найкращий результат серед українок показала Ірина Петренко.