Анастасія Меркушина / фото biathlon.com.ua

У неділю, 26 листопада, у шведському Естерсунді відбулася індивідуальна гонка серед жінок в рамках Кубка світу з біатлону.

Перемогу в гонці здобула Італійська біатлоністка Ліза Віттоцці.

Найкращий результат серед українок показала Ірина Петренко - 22-е місце з 2 штрафними хвилинами. Останньою в очкову зону потрапила Ганна Кривонос - 40-е місце і 1 залікове очко.

Христина Дмитренко посіла 43-е місце, Любов Кип'яченкова фінішувала 48-ю, а Анастасія Меркушина - 83-ю.

83. Анастасія Меркушина (Україна) (1+0+2+2) +7:55,9

Додамо, що 25 листопада в Естерсунді відбулася класична змішана естафета. Україну в ній представляли Артем Прима, Антон Дудченко, Ірина Петренко та Христина Дмитренко. "Синьо-жовті" зуміли фінішувати восьмими. Перемогу здобула команда Франції.

Нагадаємо, Естерсунд приймає перший етап Кубка світу з біатлону. Всього в рамках сезону 2023/24 відбудуться 9 етапів Кубка світу. Змагання в Естерсунді триватимуть з 25 листопада по 3 грудня.