Дмитро Підручний показав найкращий результат серед українців / фото REUTERS

У суботу, 6 січня, у німецькому Оберхофі відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону.

Перемогу в гонці здобув норвезький біатлоніст Ендре Стремсхейм. Друге місце зайняв його співвітчизник Стурла Холм Легрейд. Трійку призерів замкнув ще один представник Норвегії Йоханнес Дале.

Україну в гонці представляли: Віталій Мандзин, Дмитро Підручний, Антон Дудченко та Артем Прима.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який фінішував 31-м. Двома позиціями нижче розташувався Антон Дудченко.

Також у заліковій зоні фінішував і Віталій Мандзин. А ось Артем Прима знову залишився без набраних очок, зайнявши 50-е місце.

50. Артем Прима (0+1+0+2) +5:16.6

Додамо, що четвертий етап Кубка світу з біатлону в Оберхофі стартував 5 січня. У перший день змагань відбувся чоловічий та жіночий спринт. Перемогу у чоловіків здобув німець Бенедикт Долль, а у жінок найкращий результат показала француженка Жюстін Бреза-Буше

Завершиться етап в Оберхофі естафетами, які заплановані на 7 січня.

Нагадаємо, в особистому заліку Кубка світу з біатлону-2023/24 у чоловіків лідирує норвезький біатлоніст Йоханнес Бо, у жінок - представниця Франції Жюстін Бреза-Буше. У загальному командному заліку і в чоловічому, і в жіночому лідирує збірна Норвегії.