Дмитро Підручний фінішував 34-м / фото biathlon.com.ua

У п'ятницю, 5 січня, у німецькому Оберхофі пройшов чоловічий спринт в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону.

Перемогу в гонці здобув біатлоніст з Німеччини Бенедикт Долль,який по ходу гонки допустив один промах і подолав дистанцію за 24.12, 2.

Друге місце зайняв норвежець Стурла Холм Легрейд, який допустив промах і поступився лідеру 1,8 секунди. Трійку призерів замкнув ще один представник Норвегії Ендре Стремсхейм.

Україну в гонці представляли: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Віталій Мандзін, Артем Прима та Артем Тищенко.

Найкращим серед українців несподівано став молодий Віталій Мандзин - 31-й результат. 34-е місце у капітана команди Дмитра Підручного. Антону Дудченку до залікової зони не вистачило всього одного місця - 41-й результат.

Артем Прима фінішував 51-м результатом і відібрався в гонку переслідування. Артем Тищенко завершив гонку на 65-й позиції.