Юлія Журавок / фото biathlon.com.ua

У суботу, 29 січня, в німецькому Арбері в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування.

Переможницею гонки стала представниця Молдови Аліна Стремоус, срібло завоювала німкеня Яніна Хеттіх. Трійку призерів замкнула представниця Норвегії Йенні Енодд.

Тільки дві українки, які кваліфікувалися в персьют, вийшли на дистанцію. Ольга Абрамова з шістьма промахами в пасиві фінішувала 21-ю, а Юлія Журавок не закрила відразу 9 мішеней і після старту з сьомої позиції посіла 37 місце.

Анастасія Меркушина і Віта Семеренко не стартували, очевидно, їх тренери вирішили поберегти перед змішаними естафетами, якими в неділю завершиться змагальна програма турніру.