Рафаель Надаль / REUTERS

Іспанський тенісист Рафаель Надаль виграв турнір у Римі, перемігши у фіналі торішнього тріумфатора Александра Звєрєва.

Надаль увосьме переміг у Римі, завоювавши свій 78-й титул у кар'єрі. Таким чином, іспанець побив досягнення легендарного американця Джона Макінроя, у якого було 77 трофеїв і став четвертим у світі за кількістю титулів.

На першому місці знаходиться американець Джиммі Коннорс (109), на другому - Роджер Федерер (97), а замикає трійку чех Іван Лендл (97).

Відзначимо, що перемога в Римі також дозволила Надалю повернутися на першу сходинку світового рейтингу, знову випередивши швейцарця Роджера Федерера.

Раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна, перемігши в Римі, встановила національний рекорд.