Гашек вважає допуск російських сопртсменів до Олімпіади найгіршим можливим рішенням / Колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, скріншот

Легендарний хокеїст, дворазовий володар Кубка Стенлі і олімпійський чемпіон Домінік Гашек прокоментував допуск російських і білоруських спортсменів у нейтральному статусі до Олімпіади-2024 у Парижі.

За словами легенди хокею, російська влада робить все, щоб повернути російських спортсменів на міжнародну арену.

"Звичайно, у цьому задіяні гроші, але завжди потрібно питати себе, що вартує більше – мільярди доларів чи людське життя", - зазначив Гашек в інтерв'ю телеканалу "Суспільне Культура".

Відео дня

За його словами, завдяки рішенню Міжнародного Олімпійського комітету про допуск спортсменів з РФ  та Білорусі на Олімпіаду Росія отримала чудову можливість просувати свою пропаганду.

"Це найгірше можливе рішення. Це величезні зусилля російського уряду, Путіна, всіх інших, щоб повернути росіян. Ви не уявляєте скільки це, якщо конвертувати це в гроші. Це десятки чи сотні мільярдів доларів", - сказав він.

Він підкреслив, що це просто неймовірний поштовх для російської пропаганди.

"Дозволити російським спортсменам брати участь в Олімпіаді - це те ж саме, якби ми послали їм тисячу літаків і тисячу танків, а може навіть більше", — наголосив Гашек.

Російські спортсмени на Олімпіаді в Парижі

Як повідомляв УНІАН, Олімпіада в Парижі (Франція) пройде з 26 липня по 11 серпня 2024 року. Згідно з рішенням МОК, Росія та Білорусь як держави не можуть брати участі в іграх, але їх атлетам дозволили виступати на змаганнях.

Росіяни та білоруси зможуть виступати лише в особистих стартах, команди не будуть допущені. Національна символіка Росії та Білорусі буде заборонена – це стосується гімну, прапору та інших атрибутів.

Вас також можуть зацікавити новини: