Футболісти Зорі / фото ФК Зоря

У четвер, 21 вересня, відбувся поєдинок першого туру групового етапу Ліги конференцій, в якому "Зоря" протистояла "Генту".

Гра проходила на стадіоні "Арена Люблін" у Польщі і завершилася з рахунком 1:1.

Перший тайм команди закінчили без забитих голів. Рахунок був відкритий на 67-й хвилині - нападник бельгійського клубу Уго Кюйперс забив з передачі Ендрю Хюльсагера.

Через три хвилини "Зорі" вдалося зрівняти рахунок - з передачі Ігоря Кірюханцева забив Едуардо Герреро.

"Зоря" - "Гент" - 1:1

Голи: Герреро, 70 - Кюйперс, 67

Відео голів

В іншому матчі цієї групи "Маккабі" Тель-Авів переміг ісландський "Брейдаблік" з рахунком 3:2. Таким чином, після першого туру ізраїльський клуб лідирує в турнірній таблиці групи В з 3 очками в активі. У "Зорі" і "Гента" по одному балу.

У другому турі групового раунду Ліги конференцій "Зоря" зіграє проти "Брейдабліка", а "Гент" поміряється силами з "Маккабі" Тель-Авів.