Гравці збірної Італії / фото REUTERS

У неділю, 18 червня, був зіграний матч за третє місце Ліги націй-2023, в якому збірна Нідерландів протистояла Італії

Зустріч проходила на стадіоні "Де Гролс Весте" в Енсхеді і завершилася з рахунком 3:1 на користь "Скуадри Адзурри".

Рахунок у грі був відкритий у дебюті першого тайму - на 6-й хвилині відзначився Федеріко Дімарко. На 20-й хвилині зустрічі італійцям вдалося подвоїти перевагу в рахунку - гол у ворота нідерландців забив Давіде Фраттезі.

У другому таймі футболістам збірної Нідерландів вдалося відіграти один м'яч - на 68-й хвилині забив Стівен Бергвейн. На 73-й хвилині Федеріко К'єза забив третій гол збірної Італії, повернувши своїй команді перевагу в два м'ячі. На 90 - й хвилині гри Вейналдум забив другий гол збірної Нідерландів.

Нідерланди - Італія - 2:3

Голи: Бергвейн, 68, Вейналдум, 90 - Дімарко, 6, Фраттезі, 20, К'єза, 73

Нідерланди: Бейлов, Аке, ван Дейк, Гертрейда (Вейналдум, 46), Думфріс, Сімонс (Копмейнерс, 63), Ф. де Йонг, Віффер (Веерман, 76), Ланг (Вегхорст, 46), Гакпо, Мален (Бергвейн, 46)

Італія: Доннарумма, Дімарко (Спінаццола, 74), Буонджорно, Ачербі, Толой, Верратті (Барелла, 85), Крістанте, Фраттезі, Распадорі (К'єза, 63), Ретегі (Пеллегріні, 86), Ньонто (Дзаньоло, 64)

Відзначимо, що збірна Італії вдруге поспіль виграє бронзові нагороди Ліги націй УЄФА. У 2021 році "Скуадриа Адзурра" в матчі за третє місце перемогла збірну Бельгії з рахунком 2:1.

Нагадаємо, у фіналі Ліги націй-2023 зіграють національні команди Іспанії та Хорватії. Зустріч відбудеться 18 червня о 21:45 за київським часом.