Михайло Мудрик / фото facebook.com/ChelseaFC

У неділю, 4 лютого, "Челсі" програв на своєму полі "Вулверхемптону" в рамках 23-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Український вінгер лондонського клубу Михайло Мудрик вийшов на поле на 73-й хвилині і віддав гольову передачу на Тьяго Сілву на 86-й хвилині зустрічі.

Після гри відомий британський футбольний експерт і колишній гравець "Тоттенхема" Джеймі О'Хара жорстко розкритикував Михайла Мудрика.

"Челсі", вау... Там є гравці з восьмирічними контрактами, я б їм навіть річні контракти не дав.

Мудрик? Таке враження, що цей хлопець не вміє грати у футбол. Я розумію, що він дуже вибуховий, але він не може віддати простий пас ближньому. Він вийшов на поле і за 10 хвилин 15 разів втратив м'яч і 4 рази віддав його чужому. Це дійсно неймовірно. Абсолютний шок.

Мудрик коштував 70 мільйонів фунтів? Зараз він не коштує і 7 фунтів", - сказав О'Хара в ефірі Sky Sports.

Додамо, що матч "Челсі" - "Вулверхемптон" завершився з рахунком 4:2 на користь "вовків".

Михайло Мудрик за цю гру отримав 7,0 бала від статистичного порталу Sofascore. Це найкраща оцінка серед усіх гравців "Челсі", які вийшли на заміну в цій зустрічі.

У поточному сезоні Мудрик зіграв 19 матчів у складі "Челсі", в яких забив 3 голи і віддав 3 гольові передачі.

У турнірній таблиці АПЛ "Челсі" займає 11-е місце. В активі "синіх" 31 очко.

У наступному турі чемпіонату Англії команда Мудрика зіграє проти "Крістал Пелас". Гра відбудеться 12 лютого. Початок зустрічі - о 22:00 за київським часом.