Україна перемогла Боснію та Герцеговину з рахунком 2:1 / скриншот

Збірна України з футболу здобула вольову перемогу над командою Боснії та Герцеговини у матчі плей-оф Євро-2024. Гра закінчилась із рахунком 2:1.

На 56-й хвилині Денніс Хаджикадунич підставляв ногу під простріл Амара Дедича з правого кута штрафного майданчика, після чого м'яч залетів у дальній кут. Після вивчення повторів автогол записали на захисника Миколу Матвієнка.

Наша команда пішла відігруватись і Роман Яремчук, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок на 85-й хвилині після пасу Юхима Коноплі. На цьому українці не зупинились  і на 88-й хвилині вони забили переможний гол. Після навісу від того ж Яремчука Артем Довбик пробив головою повз голкіпера господарів.

У фіналі плей-оф відбору Україна зіграє проти Ісландії, яка розгромила Ізраїль (4:1).

Боснія і Герцеговина – Україна - 1:2

Голи: Матвієнко, 57 (авт.) – Яремчук, 85, Довбик, 88

Попередження: Колашинац, 5, Газібегович, 26, П'янич, 90+4 – Матвієнко, 16, Конопля, 56, Яремчук, 90+1

Стартовий склад Боснії і Герцеговини: Шехич – Колашинац, Хаджикадунич, Ахмедходжич (Ковачевич, 82) – Газібегович, Крунич (Рахманович, 90+2), Хайрадинович (П’янич, 82), Цимірот, Дедич (Чівич, 67) – Демирович, Джеко.

Стартовий склад України: Лунін – Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля – Зінченко (Маліновський, 76), Бражко (Яремчук, 81) – Мудрик, Судаков, Зубков (Гуцуляк, 76) – Довбик (Таловєров, 90+2).

Шлях України на Євро-2024 - деталі

Фінальна зустріч запланована на 26 березня і Україна зіграє номінально домашній матч у польському Вроцлаві на стадіоні "Тарчинський Арена Вроцлав".

Переможець квартету зіграє у групі Е проти Бельгії, Словаччини та Румунії в рамках фінальної частини чемпіонату Європи-2024. Матчі Євро-2024 відбудуться у Німеччині з 14 червня по 14 липня 2024 року.