![Ірина Морозюк / фото instagram.irinamoroziuk Ірина Морозюк / фото instagram.irinamoroziuk](https://images.unian.net/photos/2022_09/1664016155-1467.jpg?r=533000)
Ірина Морозюк, яка є дружиною колишнього капітана київського "Динамо" Миколи Морозюка, опублікувала у своєму Instagram фрагмент пікантного листування із чоловіком.
Ірина оприлюднила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram скрін листування з Миколою Морозюком, на якому видно два досить відвертих її фото та підпис:
"Трішки тобі для настрою".
Певні частини тіла жінка замалювала.
![фото instagram.irinamoroziuk фото instagram.irinamoroziuk](https://images.unian.net/photos/2022_09/1664016257-6038.jpg?r=649026)
![фото instagram.irinamoroziuk фото instagram.irinamoroziuk](https://images.unian.net/photos/2022_09/1664016266-2551.png?r=303203)
Зазначимо, що нещодавно Микола Морозюк став гравцем футбольного клубу російського блогера Євгена Савіна – "Красава" (команда виступає у другому дивізіоні Кіпру).
В Україні Морозюк виступав за "Чорноморець", "Дніпро", "Оболонь", "Кривбас", "Динамо" і донецький "Металург". В активі Миколи 13 поєдинків і один гол за національну збірну України.