![Богдан Бутко провів за збірну України 33 матчі / фото УАФ Богдан Бутко провів за збірну України 33 матчі / фото УАФ](https://images.unian.net/photos/2020_05/1589186028-2600.jpg?0.4660206305890746)
Колишній захисник "Шахтаря" і збірної України Богдан Бутко вирішив висловити свою думку щодо камінг-ауту півзахисника австралійського клубу "Аделаїда Юнайтед" Джоша Кавалло, який нещодавно заявив про те, що є геєм.
На сторінці видання Tribuna в Instagram Бутко залишив відразу кілька осудливих коментарів під публікацією про камінг-аут.
Спершу він залишив емодзі "фейспалм".
![instagram.com/tribuna_ua instagram.com/tribuna_ua](https://images.unian.net/photos/2021_10/1635493066-4451.jpg?0.8975834391900706)
Потім грубо відповів на коментар одного з уболівальників.
"Я хоч і ноунейм, а ти, валет, можеш до нього з'їздити, він тебе якраз і оприходує".
![instagram.com/tribuna_ua instagram.com/tribuna_ua](https://images.unian.net/photos/2021_10/1635493063-9865.jpg?0.9049971621620736)
Потім він залишив ще один коментар у відповідь на слова підписника про те, що йому стало соромно за Бутко.
"Соромно має бути його товаришам по команді, коли вони вітаються з ним за руку. Якщо ви підтримуєте це, то я - ніяк ні. Як можна мовчати, коли поруч наші діти ростуть і на все це дивляться? Найголовніше, що вони вже розмножуються, а судити його з якихось особистих якостей я не буду і не хочу, оскільки я його не знаю особисто", - написав футболіст.
!['Поїдь до нього, нехай він тебе оприходує': екс-гравець збірної України висловився про камінг-аут австралійського футболіста 'Поїдь до нього, нехай він тебе оприходує': екс-гравець збірної України висловився про камінг-аут австралійського футболіста](https://images.unian.net/photos/2021_10/1635494061-1718.jpg?0.7389138699510911)
![instagram.com/tribuna_ua instagram.com/tribuna_ua](https://images.unian.net/photos/2021_10/1635493064-7654.jpg?0.022134365234772968)
Наостанок Бутко залишив ще один коментар:
![instagram.com/tribuna_ua instagram.com/tribuna_ua](https://images.unian.net/photos/2021_10/1635494060-1794.jpg?0.2969100104992628)
Богдан Бутко: кар'єра
- Бутко найбільш відомий за виступами за "Шахтар" і збірну України. На правах оренди він також виступав за "Іллічівець", російський "Амкар", польський "Лех" і турецький "ББ Ерзурумспор".
- У складі збірної України праві захисник провів 33 матчі.
- На цю мить 30-річний футболіст є вільним агентом.