Кубок України з футболу / фото Ведмідь-Сердюк Станіслав

З 30 жовтня по 2 листопада були зіграні матчі 1/4 фіналу Кубка України з футболу

На цій стадії турніру боротьбу за трофей ведуть вісім команд, серед яких один представник Першої ліги ("Вікторія", Суми) і сім представників Прем'єр-ліги ("Шахтар", "Чорноморець", "Зоря", "Ворскла", "Полісся", "Оболонь", "Олександрія").

Донецький "Шахтар" у рамках чвертьфіналу Кубка країни розгромив "Вікторію" та першим пробився до півфіналу.

Одеський "Чорноморець" з розгромним рахунком переміг луганську "Зорю".

Також у півфінал турніру вийшли "Полісся" та "Ворскла". Житомирський клуб у серії пенальті виграв у "Олександрії", а полтавці розгромили київську "Оболонь".

Кубок України-2023/24: результати матчів 1/4 фіналу

Понеділок, 30 жовтня

• "Вікторія" - "Шахтар" - 0:3

Середа, 1 листопада

• "Чорноморець" - "Зоря" - 4:1

Четвер, 2 листопада

• "Полісся" - "Олександрія" - 0:0 (4:3 пен. )
  • "Оболонь" - "Ворскла" - 0:3

Нагадаємо, останнім переможцем Кубка України з футболу є київське "Динамо". У сезоні-2020/21 кияни перемогли луганську "Зорю". У поточному розіграші Кубка України "біло-сині" вилетіли на стадії 1/8 фіналу, сенсаційно програвши "Оболоні"

У минулому сезоні розіграш Кубка України не проводився через повномасштабну війну, яку розв'язала РФ. У сезоні 2021/22 турнір був завершений достроково з тієї ж причини.