Хосеп Гвардіола / фото REUTERS

У п'ятницю, 22 грудня, "Манчестер Сіті" обіграв "Флуміненсе" у фіналі Клубного чемпіонату світу з футболу.

Головний тренер "городян" Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу своєї команди.

"Це був неймовірний рік. Ми закрили розділ. Ми виграли все, що могли. Тепер настав час спробувати зробити це знову.

Нам трохи пощастило на початку. Ми отримали м'яч і швидко забили. А потім у них було 10-12 неймовірних хвилин, які показали, наскільки це буде важко.

Другий гол допоміг нам, але, можливо, ми його не заслуговували. Ми дещо поліпшили гру в другому таймі і стали діяти набагато краще", - наводить слова Гвардіоли BBC.

Відзначимо, що "Манчестер Сіті" вперше в своїй історії виграв Клубний чемпіонат світу.

Цей трофей став п'ятим для "Сіті" в 2023 році. Раніше "городяни" стали чемпіонами АПЛ, виграли Кубок Англії, Лігу чемпіонів і Суперкубок УЄФА.

"Манчестер Сіті" став першим англійським клубом, який виграв за один календарний рік п'ять трофеїв.

Хосеп Гвардіола вчетверте у своїй тренерській кар'єрі здобув перемогу на Клубному чемпіонаті світу і став найтитулованішим тренером в історії турніру.