Ольга Харлан / фото REUTERS

Титулована українська шаблістка Ольга Харлан покинула Олімпійські ігри в Токіо.

Харлан поступилася в першому ж поєдинку на турнірі - на стадії 1/16 фіналу. українська спортсменка програла китаянці Ян Хен'юй.

Харлан вигравала з рахунком 6:2, але пропустила 6 уколів поспіль. Потім українка переламала хід поєдинку і вийшла вперед (11:10), але вирішальна частина поєдинку залишилася за китаянкою. Підсумковий рахунок - 12:15.

"Сьогодні я не змогла впоратися саме з емоціями", - зазначила Харлан після поразки.

Харлан вже не виступить на Олімпіаді в Токіо, оскільки жіноча збірна з фехтування на шаблі на Ігри не кваліфікувалася.

Нагадаємо, що раніше Харлан вигравала золото і срібло Олімпійських ігор у командній шаблі, а в індивідуальній першості двічі брала бронзу. У Токіо вона також розглядалася як претендента на медалі.

Україна на Олімпіаді в Токіо: головне