Російські талісмани на Олімпіаді / фото twitter.com/Olympic_Russia

Олімпійський комітет Росії офіційно представив зображення талісманів збірної РФ на Олімпійських іграх у Токіо й викликав насмішки у мережі. 

УНІАН зібрав реакцію юзерів на російські талісмани на Олімпіаді. Так, символами стали ведмедик-неваляшка і шапко-кіт.

Читайте такожОлімпіада-2020 в Токіо: призери будуть самі одягати медалі собі на шиюЗа створенням талісманів збірної РФ на Олімпіаді стоїть дизайн-студія Артемія Лебедєва. Ведмедя описують як компанійського веселуна, а кота – як його антипода.

"Якщо ви ще їх не знали, то саме час познайомитися. Ведмедик-неваляшка і Шапко-кіт - це талісмани нашої команди. Вони різні, у кожного свій характер і думка про все, що відбувається навколо", - написав у Twitter Олімпійський комітет Росії.

"П**дець олімпійський. Чому у них завжди все через ж*пу?", "Шапко-кіт ти мене називала", "Терміново потрібно купити шапку-кота", "У шапці-коту така "russian toska" добре виражена, мені подобається", "Я чомусь думала, що це стьоб", "Що це за х**ня?", "Вс**тий кіт", "Мені потрібен шапко-кіт", "Дуже дивне рішення", "Ви навіщо з кота шапку зробили?", "Просто символи сучасної Росії - злодій-вушанка і диванний неваляшка", "Чому кіт мертвий?", - коментують такий символ користувачі мережі.

Раніше російські спортсмени отримали інструкції щодо того, як перед Олімпіадою і під час Ігор відповідати на питання, які "можуть мати провокаційний характер". Серед таких тем для запитань - Крим і Донбас.

Росія на Олімпіаді в Токіо: що відомо

  • У грудні минулого року Спортивний арбітражний суд прийняв рішення на два роки відсторонити Росію від участі в міжнародних змаганнях, включаючи Олімпійські ігри та чемпіонати світу, у зв'язку з підміною допінг-проб у Московській антидопінговій лабораторії.
  • На Олімпіаді в Токіо росіяни братимуть участь без свого прапора та гімну.
  • Російські спортсмени виступатимуть під прапором ОКР, а замість гімну РФ звучатиме Перший концерт Петра Чайковського.