Юлія Джима / фото REUTERS

У неділю, 10 грудня, в австрійському Хохфільцені пройшла класична жіноча естафета в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону.

Виграла гонку збірна Норвегії. Команда у складі Юні Арнеклейв, Маріт Ісхол Скоган, Каролін Оффігстад Кноттен і Інгрід Ландмарк Тандреволд пройшла гонку без штрафних кіл, використавши шість додаткових патронів.

Другими до фінішу прийшли шведські біатлоністки, які поступилися норвежкам на фініші 31,6 секунди. Замкнула трійку найсильніших збірна Франції з відставанням від переможниць на 1 хвилину і 1,5 секунди: команда в цій гонці зайшла на одне штрафне коло і використовувала вісім додаткових патронів.

Збірну України в гонці представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Ірина Петренко та Христина Дмитренко. "Синьо-жовті" невдало почали естафету, коли слабку стрільбу і швидкість показала Меркушина, і в підсумку команда фінішувала 10-ю.

10. Україна (0+10) + 3: 06,4

Відзначимо, що раніше в Хохфільцені пройшла чоловіча естафета, яку також виграла збірна Норвегії. Збірна України посіла п'яте місце.

Нагадаємо, новий сезон Кубка світу з біатлону стартував 25 листопада. Перший етап змагань пройшов у шведському Естерсунді.