Станіслав Горуна / фото facebook.stanislav.horunaofficial

Бронзовий призер Олімпійських ігор-2020 Станіслав Горуна пояснив, чому він їздив до Росії після початку війни на сході України.

Його цитує sport.ua.

"Люди у Новосибірську навіть не знали про те, що відбувається біля їхнього західного кордону. Там пропаганда не велася, люди з Центральної Росії не особливо розуміли, що ми воюємо, вони не були в курсі подій, що відбуваються", - заявив Станіслав.

Відео дня

"І я не їхав ділитися досвідом з бойовиками чи військовими, я їхав працювати з дітьми. Я 18 років займаюся карате та вийшов на топовий рівень, маю певну компетентність у своєму виді спорту. Мені треба ділитися цими знаннями. Я також їздив до Австралії, Канади, Чилі. Об'їздив усю Європу - для мене це не мало політичного підтексту", - додав Горуна.

Читайте також"Здохни, падлюко": каратист Горуна розповів про образи на свою адресу після допису на підтримку Магучіх (відео)

Станіслав Горуна: досягнення

  • До Олімпійських ігор у Токіо 32-річний львів'янин Горуна ставав переможцем Європейських ігор-2019, Всесвітніх ігор-2017, а також дворазовим чемпіоном Європи (2011 та 2021).
  • На чемпіонатах світу його найвищим досягненням була бронза у 2014 році.
  • Також Горуна ставав переможцем Кубка світу-2014 і є п'ятикратним переможцем Прем'єр-Ліги карате.