Дмитро Підручний / фото REUTERS

У неділю, 13 лютого, на біатлонному стадіоні в китайському Чжанцзякоу в рамках зимових Олімпійських ігор-2022 відбулася чоловіча гонка переслідування.

Переможцем гонки став француз Кантен Фійон Майє, який закрив всі мішені і скористався провалом на вогневих рубежах норвежця Йоханнеса Бо. Тар'єй Бо цього разу завоював срібну медаль, а бронзовим призером став Едуард Латипов, що представляє Олімпійський комітет Росії.

Україну в гонці переслідування представили три біатлоністи: Дмитро Підручний, Артем Прима і Антон Дудченко.

Серед українських спортсменів найкращий результат показав Дмитро Підручний, який фінішував 13-м. у свою чергу Артем Прима завершив гонку на 18-й позиції, а Антон Дудченко відіграв 37 позицій і фінішував 23-м.

Очікувалося, що Дудченко пропустить гонку, щоб підготуватися до естафети, але тренерський штаб змінив своє рішення перед стартом.

23. Антон Дудченко (2+0+1+0) +4:29,0

Раньше у жіночій гонці переслідування "золото" завоювала норвежка Марте Ройселанд, друге місце посіла шведка Ельвіра Еберг, третє – ще одна норвежка Тіріль Екхофф.

Олімпіада-2022: головне

• Зимові Олімпійські ігри в Пекіні проходять з 4-го по 20 лютого 2022 року.
  • Буде розіграно 109 комплектів медалей у 15 видах спорту. На цих іграх вперше будуть розігруватися медалі в жіночому слоуп-стайлі (фрістайл), чоловічому і жіночому біг-ейрі (сноуборд), змішаній естафеті в шорт-треку і жіночих одиночних заїздах в бобслеї.
  • Україну представляють 45 спортсменів у 12 дисциплінах.
  • Результати українців за 12 лютого тут.