Марте Олсбю Ройселанд / фото biathlonworld.com

У п'ятницю, 7 січня, в німецькому Оберхофі стартував п'ятий етап Кубка світу з біатлону. У перший день змагань відбулися спринтерські перегони серед чоловіків та жінок.

9 січня в рамках п'ятого етапу Кубка світу відбулася жіноча гонка переслідування. Виграла гонку лідер загального заліку Кубка світу Марте Олсбю Ройселанд. Норвежка, яка виграла спринт, утримувала першу позицію з першого до останнього метра дистанції.

Другою фінішувала шведка Ханна Еберг, а третю позицію посіла білоруска Дінара Алімбекова. Всі призерки допустили по два промахи. Срібна призерка спринту Анна Сола не стартувала через хворобу.

Читайте такожКубок світу з біатлону: результати чоловічої гонки переслідування в ОберхофіУ складі збірної України кращою стала Дарина Блашко, якій вдалося закрити всі мішені, у неї 22 місце. Валя Семеренко і Юлія Джима стріляли значно гірше і забігли в топ-40.

Кубок світу з біатлону: п'ятий етап

• П'ятий етап КС проходить з 7 по 9 січня: де і коли дивитися гонки.
  • У загальному заліку у чоловіків лідирує француз Кантен Фійон Майє (461 очок), а у жінок норвежка Марте Ульсбю-Ройселанн (537 очок).