Юлія Джима / фото REUTERS

У п'ятницю, 3 березня, в чеському Нове-Мєсто завершився жіночий спринт в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону.

Переможницею гонки стала триразова олімпійська чемпіонка з Норвегії Марте Олсбю Ройселанд. Її співвітчизниця Інгрід Тандреволд фінішувала другою, а третю сходинку посіла представниця Франції Анаїс Шевальє-Буше.

Україну в цій гонці представили п'ять біатлоністок: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Олена Білосюк, Любов Кип'яченкова і Дар'я Блашко.

Найкращою серед українок стала Юлія Джима. Вона показала ідеальну стрільбу, закривши в нуль і стійку і стрільбу лежачи. Але ходом українка була не надто швидкою і фінішувала лише 11-ю.

Анастасія Меркушина і Олена Білосюк допустили по одному промаху і показали на фініші абсолютно ідентичний результат.

66. Любов Кип'яченкова (Україна, 1+2) + 2:43.6

Додамо, що в суботу, 4 березня, в рамках сьомого етапу Кубка світу в Нове-Мєсто заплановані чоловічі і жіночі гонки переслідування. Чоловіки стартують о 14:45 за київським часом, жінки - о 16:45.