Гонка Кубка світу з біатлону / фото REUTERS

У четвер, 20 січня, в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці завершилася чоловіча індивідуальна гонка.

Перемогу в гонці здобув російський біатлоніст Антон Бабіков, який не допустив жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах. Другий результат показав норвежець Тар'єй Бо, що промахнувся двічі. Третім став інший росіянин Карім Халілі, який один раз не закрив мішень.

Українські біатлоністи не потрапили в залікову зону. Кращим серед підопічних Юрая Санітри став Антон Дудченко, який не закрив чотири мішені і посів 47 місце. З точки зору наборів очок в Кубок націй це найгірша особиста гонка сезону для збірної України.

Біатлон. Кубок світу. Сьомий етап. Антхольц, Італія. Чоловіки. Індивідуальна гонка, 20 км

91.  Тарас Лесюк (2+2+2+1) +9:59,7

Для Халілі це перше потрапляння на особистий п'єдестал пошани Кубка світу. Тар'єй Бо на додачу до срібної медалі отримав Малий Кришталевий глобус індивідуальних гонок, оскільки зміг випередити в заліку дисципліни свого співвітчизника Стурлу Легрейда, який замкнув топ-5.

• У загальному заліку у чоловіків лідирують французи Кентен Фійон-Майє (602 очка) і Емільєн Жаклен (501). Топ-3 замикає швед Себастьян Самуельссон (484).
  • У жінок в трійку лідерів входять норвежка Марте Олсбю Ройселанд (651 очок), шведка Ельвіра Еберг (563) і білоруска Дінара Алімбекова (499).
  • В України найкращий результат у загальному заліку у Дмитра Підручного (148 очок і 32-е місце) і у Юлії Джими (147 очок і 30-а позиція).