Дмитро Підручний став найкращим серед українців / фото biathlon.com.ua

У німецькому Рупольдінгу на шостому етапі Кубка світу з біатлону завершилася чоловіча гонка переслідування.

Переможцем став француз Кентен Фійон Майє. Друге місце зайняв росіянин Олександр Логінов, білорус Антон Смольський став третім.

Переможець подолав дистанцію за 31 хвилину 30,6 секунди і допустив два промахи. Логінов з одним промахом відстав від французького біатлоніста на 8,8 секунди. Смольський з двома промахами поступився Фійон Майє 13,1 секунди.

Українські біатлоністи виступили невдало. У залікову зону забіг лише Дмитро Підручний, який стартував з сьомої позиції, однак і його виступ інакше як провалом не назвеш. Артем Прима, Богдан Цимбал і Антон Дудченко не забігли в топ-40.

Кубок світу з біатлону 2021-2022: результати сезону

• У загальному заліку у чоловіків лідирує француз Кентен Фійон Майє (581 очко), другий - швед Себастьян Самуельссон (484). Топ-3 замикає француз Емільєн Жаклен (470)
  • У жінок в трійку лідерів входять норвежка Марте Олсбю Ройселанд (651 очок), шведка Ельвіра Еберг (563) і білоруска Дінара Алімбекова (499).
  • В України найкращий результат у загальному заліку у Дмитра Підручного (148 очок і 31-е місце) і у Юлії Джими (147 очок і 30-а позиція).