Дмитро Підручний завершив гонку 20-м / фото biathlon.com.ua

У суботу, 16 грудня, у швейцарському Ленцерхайде пройшла чоловіча гонка переслідування в рамках третього етапу Кубка світу.

Перемогу в гонці здобув норвезький біатлоніст Йоханнес Бо. Спортсмен пройшов дистанцію з трьома промахами: одним на другому вогневому рубежі і двома - на третьому.

Другим фінішував норвежець Ендре Стремсхейм, який, допустивши по ходу гонки два промахи, на фініші показав відставання від Йоханнеса Бо в 24,7 секунди. Замкнув трійку лідерів ще один представник Норвегії - Стурла Холм Легрейд, який поступився переможцю 29,1 секунди з однією помилкою на четвертій стрільбі.

Україну в цій представляли троє біатлоністів: Дмитро Підручний, Артем Прима і Тарас Лесюк.

Найкраще за всіх українців фінішував Дмитро Підручний. Він посів 20-е місце. Артем Прима завершив гонку 52-м, Тарас Лесюк - 53-м.

53. Тарас Лесюк (Україна, 1+0+1+2) +5:24.1

Нагадаємо, третій етап Кубка світу з біатлону в швейцарському Ленцерхайде стартував 14 грудня і триватиме до 17 грудня.

У загальному заліку Кубка світу з біатлону лідирує норвежець Йоганнес Бо. Серед українців найвищу позицію займає Дмитро Підручний - 35-е місце.