Артем Прима завершив гонку 66-м / фото REUTERS

У суботу, 2 грудня, у шведському Естерсунді пройшов чоловічий спринт в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону.

Перемогу в гонці здобув представник Німеччини Філіп Наврат, друге місце зайняв норвезький біатлоніст Тар'єй Бо, третім фінішував ще один норвежець - Вебьерн Серум.

Україну в гонці представляли: Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Прима, Денис Насико і Тарас Лесюк.

Найкращий результат серед українців показав Антон Дудченко, який фінішував 38-м і без промахів на стрільбах. Богдан Цимбал закінчив гонку 53 - м, Артем Прима-66 - м, Денис Насико-71 - м, Тарас Лесюк-86-м.

86. Тарас Лесюк (Україна) - (1+3) +3:52,0

Жіночий спринт в рамках першого етапу Кубка світу в Естерсунді відбувся 1 грудня. Виграла гонку представниця Франції Лу Жанмонно. Найкращий результат серед українок показала Анастасія Меркушина - 48-е місце.

Нагадаємо, перший етап Кубка світу з біатлону в Естерсунді стартував 25 листопада і триватиме до 3 грудня.