DCH Ярославського і BGV Буткевича підтримають Winter Cup 2022 від телеканалів 'Футбол 1/2/3'

Президент ФК " Металіст "Олександр Ярославський і президент ФК "Полісся" Геннадій Буткевич підтримали ініціативу телеканалів "Футбол 1/2/3" провести в зимове міжсезоння в Туреччині виставковий турнір Winter Cup 2022.

Про це повідомляється на сайті харківського клубу.

Група DCH Олександра Ярославського та BGV Group Геннадія Буткевича як офіційні партнери змагання профінансують необхідні організаційні витрати та призовий фонд для команд.

Відео дня

Олександр Ярославський: "Я завжди готовий підтримати будь-які починання, які йдуть на користь українському футболу та українським уболівальникам. Не тільки Євро-2012 або Суперкубок УЄФА, а все, що допомагає підвищувати професійний рівень гравців і приносить радість фанатам. І чудово, що на цьому шляху я зустрів однодумців. Що стосується Winter Cup 2022, то це прекрасна ідея, і "Металіст" буде битися за перемогу в чесній спортивній боротьбі на радість харків'янам".

Директор телеканалів "Футбол 1/2/3" Олександр Денисов так прокоментував організаційний аспект проведення турніру: "Телеканали Футбол дякують клубам-учасникам і нашим партнерам, які відгукнулися в короткі терміни і всебічно співпрацюють в організації матчів і самого турніру".

Winter Cup 2022 розпочнеться 3 лютого і триватиме 10 днів. У ньому візьмуть участь 2 клуби Першої ліги ("Металіст" і "Полісся") і 2 клуби УПЛ ("Верес" і "Чорноморець").

Ідея цього унікального турніру полягає в тому, щоб дати можливість помірятися силами командам з різних ліг чемпіонату і різних регіонів нашої країни. Всі учасники Winter Cup 2022 динамічно розвиваються, показують високий рівень гри і добре помітні на українському футбольному просторі.

Місцем проведення турніру стане турецький Белек. Всі матчі транслюватимуться на телеканалах "Футбол", а навколотурнірні події – висвітлюватимуться на медіаресурсах телеканалів та клубів-учасників.