Збірна України вирушила на чемпіонат Європи по карате в Сербію / wkf.com.ua

10-13 травня у місті Нові Сад (Сербія) пройде 53-й чемпіонат Європи з карате. У турнірі беруть участь 532 спортсмена з 52 країн.

Збірну України представляють 17 атлетів, які виступлять у всіх видах програми, крім командних ката, повідомляє прес-служба Української федерації карате.

До українських каратистів суперники будуть ставитися з підвищеною увагою. Нагадаємо, що на попередньому чемпіонаті Європи в 2017 році у Коджаелі (Туреччина) збірна України викликала сенсацію. Спортсмени Української федерації карате (УФК) завоювали 6 медалей (2 золотих, 1 срібну та 3 бронзових) і посіли 4-е місце в загальному заліку.

Чемпіонами Європи стали Катерина Крива (-50 кг) та жіноча команда куміте; Станіслав Горуна (-55 кг) став віце-чемпіоном; бронзові медалі завоювали Анжеліка Терлюга (-55 кг), Аніта Серьогіна (-61 кг) та чоловіча команда куміте.

Всі наші провідні бійці, чемпіони та призери Євро-2017, знаходяться в строю і готові боротися за медалі і рейтингові очки для потрапляння на Олімпійські ігри 2020 в Токіо.