Суперником українця у чвертьфіналі був Вандерлей Перейра з Бразилії / скріншот

Україна гарантовано здобуде третю медаль на Олімпійських іграх-2024 завдяки перемозі Олександра Хижняка у чвертьфіналі ваги до 80 кг. Він виграв поєдинок 1/4 фіналу і вийшов у півфінал.

Суперником українця у чвертьфіналі був Вандерлей Перейра з Бразилії. Хижняк виграв на записках усіх суддів (5:0).

Суперником Хижняка в півфіналі 4 серпня стане або Турабек Хабібуллаєв з Узбекистану, або Арлен Лопес із Куби.

За регламентом змагань, спортсмени, які проходять до півфіналу, гарантують собі щонайменше "бронзу", тоді як для "золота" їм потрібно здобути ще дві перемоги на турнірі.

Олімпійські ігри-2024 - медалі українців

Українська феттовщиця Ольга Харлан виборола бронзову медаль на Олімпіаді-2024 у Парижі. У матчі спортсменка здолала представницю Південної Кореї Чої Сібін - 15:14. Це була перша медаль для України на Олімпійських іграх-2024. За місце у фіналі Харлан змагалася з француженкою Сарою Бальцер, другою у світовому рейтингу. Українка зазнала поразки - 7:15.

Сергій Куліш у стрільбі з пневматичної гвинтівки з трьох позицій з 50 м у фіналі став другим і виборов срібло. Він змагався з китайцем Лю Юкуном. Останній і став переможцем із результатом 463,6 бала. Куліш із 461,3 балами посів друге місце.