Роман Яремчук дебютував результативно / фото REUTERS

Нападник національної збірної України Роман Яремчук провів свій перший поєдинок за "Брюгге".

У 7-му турі чемпіонату Бельгії "Брюгге" приймав "Серкль Брюгге". Яремчук вийшов на заміну у другому таймі, на 63-й хвилині, а вже на 82-й хвилині відзначився забитим м'ячем. Зауважимо, що йому допоміг рикошет при взятті воріт.

Роман зробив рахунок розгромним - 4:0. Його команда здобула три очки і займає поки що другу позицію в чемпіонаті Бельгії.

Додамо, що ще один гравець збірної України Едуард Соболь, який теж виступає за "Брюгге", провів цю гру на лаві запасних.

"Брюгге" має 16 очок після семи турів. "Антверпен" лідирує в чемпіонаті - у них 18 балів після шести матчів.

Нагадаємо, що чинний чемпіон Бельгії "Брюгге" за рекордні для себе гроші придбав у португальської "Бенфіки" Яремчука. 26-річний нападник пояснив свій трансфер.