Каспер Шмейхель / Фото REUTERS

Воротар та один з лідерів збірної Данії Каспер Шмейхель потролив збірну Англії перед півфіналом Євро-2020.

УНІАН проведе онлайн-трансляцію матчу Англія - Данія.

На прес-конференції перед грою журналіст запитав Шмейхеля:

"Ви чули фразу "Він повертається додому" (Мова про футбол, "It's coming home" - пісня збірної Англії до домашнього ЧЄ-1996, - Прим.)? Що ви можете зробити, щоб не дати йому повернутися додому?".

Шмейхель, посміхаючись, відповів:

"А він взагалі хоч раз повертався додому? Я не в курсі, ви хоч раз вигравали?".

Журналіст сказав, що в 1966-му, на що Шмейхель парирував: "Але це був чемпіонат світу".

Англія - Данія: перед матчем

• Матч Англія - Данія відбудеться сьогодні, 7 липня. Початок - о 22.00.
  • Збірна Англії вийшла в плей-офф Євро-2020 з першого місця в групі з Хорватією, Шотландією і Чехією. В 1/8 фіналу збірна "Трьох левів" перемогла Німеччину, а потім розгромила Україну в матчі чвертьфіналу. Англійці ще жодного разу не пропустили на цьому турнірі.
  • Збірна Данії набрала 3 очки в групі з Бельгією, Росією і Фінляндією і вийшла в плей-офф з другого місця. В 1/8 фіналу скандинави розбили Уельс, а в чвертьфіналі з мінімальним рахунком здолали чехів.
  • Для англійців це буде вже п'ятий поєдинок на цьому турнірі, який вони зіграють на рідному "Уемблі".
  • Збірні Англії та Данії зустрічалися між собою на офіційному рівні 21 раз. 12 разів перемогу святкувала Англія, 5 разів була нічия і ще 4 рази перемогла Данія. Остання зустріч цих суперників була в жовтні 2020 року і проходила вона теж на "Уемблі" в рамках Ліги націй. Тоді Данія змогла перемогти з рахунком 1:0.
  • Збірна Данії вперше з 1992 року пробилася до півфіналу чемпіонату Європи. Саме на тому турнірі, що був 29 років тому, Данія стала чемпіоном Європи. Англія ніколи в історії не була у фіналах Євро, а обидва своїх півфінали 1968 і 1996 років вона програла.
  • Матч обслуговуватиме бригада арбітрів з Нідерландів на чолі з Данні Маккелі.